logo 2

 آموزش دستشویی سگ

کلینیک دامپزشکی مرزداران: اگر مشکلی با آموزش دستشویی سگ خود دارید این نکاتی که توسط کلینیک دامپزشکی مرزداران تهیه شده را مطالعه کنید
این روش را امتحان کنید : آموزش دستشویی سگ، برای بعضی از سگ ها سخت است که یاد بگیرند. مرزی را برای او مشخص کنید، ایجاد یک مرز یک اتاق با پارک سگ اولین قدمی است که باید اقدام کنید. با مشخص کردن مرز و محدوده به او کمک می کنید که موقعیت دستشویی خود را درک کند.برای سگ های کوچکتر حتما از محیط بسته و کوچکتر استفاده کنید و به مرور زمان جایگاه او را افزایش دهید. او را در پارک سگ ایجاد شده بدون اجبار و ناراحتی آزادانه رها کنید و با محیط آشنا کنید.بعد از اینکه ارامش مورد نظر را به دست آورد درب را ببندید و طوری رفتار نکنید که این یک مجازات است.
برای سگ های مبتدی و بازیگوش زمانی بیشتری برای آموزش دستشویی سگ زمان می برد.پس حتما در پارک او آب و غذا بگذارید لوازم بازی و سرگرمی اش در دسترس باشد. فراموش نکنید دستشویی سگ حتما با درب ورودی و جایی که آب و غذای او را می گذارید فاصله داشته باشد.
فراموش نکنید همیشه بعد از اینکه کار خود را انجام داد محیط را تمیز کنید. از مواد ضد عفونی کننده خیلی کم استفده کنید و همیشه محیط را تمیز نگه دارید.
تمیز بودن محیط به او آموزش می دهد که خود او هم تمیز باشد.
حتما بعد از اینکه دستشویی خود را انجام داد تشویقی به او بدهید.

آموزش دستشویی سگ

View all
سگ
عمومی
گربه

44279350 - 44269545 - 021

نشانی : بلوار مرزداران (غرب) - خیابان 35 متری لاله - کوچه لاله نهم - انتهای کوچه سمت راست -بن بست ستایش

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای کلینیک دامپزشکی مرزداران محفوظ می باشد  طراحی و توسعه : اینفولینک