logo 2

ایجاد آرامش در سگ

کلینیک دامپزشکی : سگ ها نیز مانند انسان ها ، شخصیت منحصر به فرد خود را دارا می باشند . برخی از آن ها آرام و متین و برخی دیگر حساس و عصبی می باشند . در صورتی که بر حسب اتفاق صاحب سگی عصبی شده اید ، احتمالا اطلاع دارید آرام کردن سگ عصبی تا چه میزان مشکل خواهد بود
سگ ها انرژی های منفی و مثبت را جمع می کنند . اگر شما در مورد یک وضعیت عصبی باشید، نباید سگ خود را در آنجا قرار دهید و یا با سگ عصبی رفتار کنید. آرامش و خونسردی خود را حفظ کنید، نفس عمیق کشیده و به او کمک کنید تا احساس آرامش کند. کنار سگ خود نشسته و نوازشش کنید تا آرام گردد.
بازی موسیقی کلاسیک می تواند سگ ها را آرام سازد. موسیقی ملایم سگ پرخاشگر و عصبی را به آرامش فرا می خواند . البته صدای آهنگ یا موزیک را کم کنید، زیرا سگ ها از حس شنوایی حساس تری نسبت به انسان ها بر خوردار هستند.
بسیاری از مربیان سگ از تمرین مات (عنوان راهی است برای آموزش سگ برای استراحت ) استفاده می کنند. در حالی که چیز هایی که در اطراف آن ها اتفاق می افتد و امکان دارد آن ها را بترساند دور کنید. بدین شکل که سگ را در یک مکان امن و آرام قرار داده و محیط به نحوی باشد که سگ به غیر از دراز کشیدن روی تشک کار دیگری نداشته باشد.
درست همانند انسان، ماساژ یک راه عالی برای استراحت سگ می باشد. امکان دارد کمی طول بکشد تا به ماساژ عادت کند ، اما هنگامی که سگ متوجه تأثیراتش می گردد کم کم از ماساژ خوشش می آید . البته به دنبال روش صحیح ماساژ دادن سگ باشید.
هنگامی که شما قوانین خود را تغییر می دهید باعث عصبی شدن سگ شما می گردد . حفظ قوانین و بدون تغییر باعث خواهد شد که یک سگ عصبی آرام گردد و در خانه شما راحت باشد.
در صورتی که سگ شما در مورد چیزهای خاصی نظیر افراد، سگ ها یا اتومبیل ها عصبی شده است ، فاصله بین شی و سگ شما می تواند به آن ها کمک کند تا آرام گردند.
TTouch مانند ماساژ سگ می باشد، می تواند به سگ شما کمک کند تا به آرامش رسد. در گذشته این ماساژ برای اسب ها استفاده می گردید، اما امروز برای همه حیوانات از جمله سگ ها استفاده می گردد .

 

برای اطلاع از خدمات کلینیک دامپزشکی با شماره تلفن 44279350 تماس بگیرید.

ایجاد آرامش در سگ

View all
سگ
عمومی
گربه

44279350 - 44269545 - 021

نشانی : بلوار مرزداران (غرب) - خیابان 35 متری لاله - کوچه لاله نهم - انتهای کوچه سمت راست -بن بست ستایش

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای کلینیک دامپزشکی مرزداران محفوظ می باشد  طراحی و توسعه : وب سایت لند پلاس