logo 2

باز داشتن سگ از خوردن مدفوع گربه

کلینیک دامپزشکی :گفتن کلمه « نه » و یا « نکن » بر روی سگ های جوان تاثیر زیادی دارد . به طور مثال می توانید با تمام قدرت خود بگویید « نه اینکار رو نکن » و یا « اینکار زشته »، البته این راه را نمی توان تضمین کرد . به هر حال شما می توانید محل دستشویی گربه را در جایی قرار دهید که سگ به انجا دسترسی نداشته باشد و یا می توانید در اتاقی که سگ توانایی ورود نداشته باشد یا درب آن بسته باشد قرار بدهید .
می توانید برای مکان دستشویی گربه درپوشی تهیه کنید که گربه بتواند به راحتی از ان استفاده کند ، اما سگ نتواند مدفوع را بخورد. البته توجه داشته باشید که درپوشی که انتخاب می کنید توسط سگ خورده نشود .
غذا های تجاری سگ می تواند بسیار خوشمزه تر و لذیذ تر از مدفوع گربه باشد که البته این راه همیشه موثر نخواهد بود. زمانی که سگ مدفوع گربه های بیرون از خانه را می خورد شما نباید به او اجازه دهید و باید به او قلاده ببندید . هنگامی که گربه در حیاط شما مدفوع می کند اجازه ی آزادانه گشتن در حیاط را توسط سگ ندهید . خاک دستشویی گربه را به تعداد دفعات زیادی تعویض کرده و پس از هر بار مدفوع اجازه نزدیک شدن سگ را به طرف ندهید. شما باید به صورت 100 درصد از این کار جلوگیری نمایید.

باز داشتن سگ از خوردن مدفوع گربه

View all
سگ
عمومی
گربه

44279350 - 44269545 - 021

نشانی : بلوار مرزداران (غرب) - خیابان 35 متری لاله - کوچه لاله نهم - انتهای کوچه سمت راست -بن بست ستایش

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای کلینیک دامپزشکی مرزداران محفوظ می باشد  طراحی و توسعه : اینفولینک