logo 2

 سازگاری نژاد ویمارانر با کودکان

کلینیک دامپزشکی : سگ های این نژاد می توانند دوست خوبی برای کودکان و سایر حیوانات خانگی باشند. آن ها عاشق بچه ها و هم بازی خوبی برای کودکان بزرگ تر می باشند. آن ها برای یک هم بازی بودن با یک کودک کوچک یا نو پا بسیار بزرگ می باشند و به دلیل بی قاعده و بی قانون بودنشان ، احتمال این وجود دارد که به کودک شما آسیب وارد کنند . شما باید هنگامی که سگ ویمارانر با کودکان همراه می گردد بر آن ها نظارت کامل نمایید ، زیرا امکان دارد که هر دو به یکدیگر آسیب وارد نمایند. به فرزند خود یاد بدهید هنگامی که سگ در حال آموزش دیدن می باشد برای او غذا نبرده و به هیچ وجه به او نزدیک نگردد. این سگ هر چقدر هم اهلی گردد، باز هم زمانی که با کودک همراه می گردد باید او را بست. سگ ویمارانر هرگز دوست نخواهد داشت که تنها رها گردد. آن ها به طور کلی سگ های پرخاشگری نمی باشند، اما اگر در یک محیط باز با سگ های دیگر به خصوص سگ های کوچک هم بازی گردند امکان دارد که به حالت تهاجمی در بیایند. اما اگر آن ها را به خوبی آموزش بدهید ، قادر خواهند بود که با گربه ها و حیوانات خانگی دیگر روابط خوبی برقرار کنند.
ویمارانر ها انرژی و استقامت بالایی دارند و به ورزش و تحریک ذهنی زیادی نیازمند می باشند. آن ها سگ های شکاری می باشند و تحمل حیوانات کوچک و یا حتی خز دار همانند خرگوش و حتی گربه و سگ را ندارند.
سگ های ویمارانر بسیار حساس هستند و زمانی که از صاحب خود جدا می گردند به شدت رنج خواهند برد و در صورتی که به مدت زمان طولانی تنها بمانند امکان که به یک سگ پرخاشگر تبدیل گردند و یا به خود آسیب وارد کنند. اگر چه او یک سگ شکاری می باشد، اما دوست نخواهد داشت که در خارج از منزل از او نگهداری کنید. هم چنین آن ها به توجه زیادی نیازمند هستند و دوست دارند که به شما نزدیک گردند و نزدیک بمانند.
ویمارانر اغلب اوقات به همه چیز مشکوک می باشد و برایش عجیب به نظر می رسد ، به همین دلیل می تواند به طور غیر قابل کنترلی پرخاشگر گردد. این سگ ها را میتوان با آموزش های خانگی اهلی ساخت . آن ها بسیار باهوش می باشند و آموزش ها را به سرعت یاد خواهند گرفت ، اما اگر به خوبی روی آن ها نظارت و هدایت نداشته باشید امکان دارد کار هایی را مثل باز کردن درب ، فرار کردن و غیره یاد بگیرند که شما آن ها دوست نخواهید داشت .

سازگاری نژاد ویمارانر با کودکان

View all
سگ
عمومی
گربه

44279350 - 44269545 - 021

نشانی : بلوار مرزداران (غرب) - خیابان 35 متری لاله - کوچه لاله نهم - انتهای کوچه سمت راست -بن بست ستایش

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای کلینیک دامپزشکی مرزداران محفوظ می باشد  طراحی و توسعه : اینفولینک