logo 2

 marzdaranvc 03

کلینیک دامپزشکی : سگ تازی بلوتیک کونهوند ، سگ اول در فرانسه بود و سپس به ایالت متحده آورده شد. آن ها زیاد به تعقیب حیوانات دیگر علاقه مند نمی باشند، اما حس بویایی فوق العاده ای دارند. لازم به ذکر است که این سگ در هنگام آموزش دیدن بسیار سرسخت می باشد، به همین علت شما باید آموزش ها را با انگیزه ، صبر و حوصله به او یاد بدهید . حتی می توانید به عنوان پاداش به سگ بلوتیک کونهوند غذا بدهید.
ارتفاع در سگ های نر نژاد بلوتیک کونهوند به 60 الی 75 و ارتفاع در سگ های ماده ی این نژاد به 58 الی 70 می رسد ، البته در کل قد آن ها حدود 59 الی 78 سانتی متر می رسد. طول عمر این نژاد به 10 الی 12 سال می رسد.
سگ تازی بلوتیک کونهوند دارای پوستی صاف، براق و به رنگ آبی تیره به همراه لکه هایی سیاه رنگ در قسمت های گوش ها ، پشت و دو طرف بدن می باشد. سر و گوش های آن ها اغلب به رنگ سیاه و سفید و روی چشم و گونه های آن ها لکه هایی به رنگ قهوه ای مایل به زرد وجود دارند. همین طور بر روی بدن آن ها لکه هایی به رنگ قرمز بر روی پا، پایین پا ها زیر خط بدن، قفسه سینه و در زیر دم و جود دارد.
سگ تازی بلوتیک کونهوند برای نگهداری در داخل آپارتمان مناسب نمی باشد، به این دلیل که آن ها جهت انجام فعالیت ها و ورزش های روزانه ی خود حداقل به یک حیاط کوچک نیاز دارند سگ های بلوتیک کونهوند علاقه ی بسیاری به دویدن در فضای آزاد داشته و در صورتی که به مدت طولانی در یک محیط سر بسته قرار داشته باشند عصبی ، کلافه و غیر قابل کنترل خواهند شد.

سگ بلوتیک کونهوند

View all
سگ
عمومی
گربه

44279350 - 44269545 - 021

نشانی : بلوار مرزداران (غرب) - خیابان 35 متری لاله - کوچه لاله نهم - انتهای کوچه سمت راست -بن بست ستایش

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای کلینیک دامپزشکی مرزداران محفوظ می باشد  طراحی و توسعه : اینفولینک