logo 2

 سگ ترکیبی گلدادور

کلینیک دامپزشکی : قد این نوع از سگ های ترکیبی ۵۶ الی ۶۱ سانتی متر و وزن آن ها به ۳۰ الی ۴۰ کیلوگرم می رسد. طول عمر گلدادور ها در شرایطی طبیعی به ۱۰ الی ۱۵ سال خواهد رسید. در ادامه ی مطلب از مجله ی آسان طب شما را بیشتر با نژاد سگ های ترکیبی گلداوار آشنا خواهیم کرد.
این نوع از سگ ها مونسی ایده آل برای خانواده ها به حساب می آیند روابط بسیار خوب و دوست داره با کودکان ( در هر سنی ) دارند. البته احتمال این وجود دارد که توله سگ های گلدادور مقداری غیر قابل کنترل باشند و در حین بازی با کودکان، ناخواسته دست آن ها را بکشند، به همین دلیل نظارت بر روی آن ها اهمیت ویژه ای دارد.
توجه داشته باشید که، حتما باید به کودکان خود نحوه رفتار و نحوه چگونگی لمس کردن سگ ها را آموزش دهید و دائما بر روی رفتار و روابط بین کودکان کم سن و سگ ها جهت پیشگیری از هر نوع کشیدن دم ، گاز گرفتن و یا گرفتن گوش توسط هردو باشید. به هیچ عنوان به کودکان خود اجازه ندهید که برای سگ های در حال آموزش غذا ببرند، مزاحم خواب شان شوند و یا حتی با آن ها بازی کنند. هر چقدر که سگ ها اهلی باشند، باز هم به هیچ عنوان نباید هنگام بازی با کودکان از آن ها چشم بردارید. البته سگ های گلدادور هم دوست ندارد که تنها رها گردند.
سگ های ترکیبی گلدادور سگ هایی پر خور می باشند، بنابر این نیازمند به ورزش کافی می باشد و در غیر این صورت به راحتی دچار اضافه وزن می گردند. توجه داشته باشید که مو های سگ گلدادور به طور متوسط ریزش دارد و این حیوان نیازمند به برس کشیدن به صورت هفتگی می باشد.
انتخاب سگ های ترکیبی گلدادور ، بهترین انتخاب برای افرادی است که اولین بار است که صاحب سگ می شوند. گلدادور ها اغلب همراهان خوبی کودکان ،بزرگسالان ، سایر سگ ها و همین طور حیوانات خانگی دیگر هستند ، مخصوصا هنگامی که با آن ها بزرگ شوند. نژاد سگ های ترکیبی گلدادور نیازمند به ۳۰ دقیقه ورزش روزانه می باشند. می توانید آن ها را برای آهسته دویدن به خارج از منزل ببرید.

سگ ترکیبی گلدادور

View all
سگ
عمومی
گربه

44279350 - 44269545 - 021

نشانی : بلوار مرزداران (غرب) - خیابان 35 متری لاله - کوچه لاله نهم - انتهای کوچه سمت راست -بن بست ستایش

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای کلینیک دامپزشکی مرزداران محفوظ می باشد  طراحی و توسعه : اینفولینک