logo 2

 

سگ کوچولوی عاشق خانواده

کلینیک دامپزشکی : سگ مالتیز (Maltese) سگی آرام، بی باک و دوست خوبی برای افراد مختلف می باشد. موی سفید پرزرق و برق این حیوان جلوه ی اشرافی به او بخشیده است. این سگ نه تنها همدم خوبی برای خانواده ها می باشد بلکه به عنوان یک سگ ورزشی برای مسابقات دو و ردیابی هم مورد استفاده قرار گرفته است، اما مالتیز بیشتر دوست دارد که با مردم وقت خود را بگذراند. در ادامه بیشتر با این سگ کوچولوی عاشق خانواده آشنا خواهید شد.
سگ مالتیز از نژاد سگ های کوچکی است که وزن سگ های نر و ماده ی آن 2 الی 3.5 کیلو گرم می باشد . اما ارتفاع نر و ماده ی این نژاد با هم متفاوت است، ارتفاع ماده سگ های مالتیز به 20 الی 23 سانتی متر و ارتفاع سگ های نر این نژاد به 20 الی 25 سانتی متر می رسد.
این سگ برای خانواده هایی که بچه ی کوچک دارند پیشنهاد نمی گردد، به این دلیل که کودکان می توانند به راحتی به آن ها آسیب وارد سازند. همراه بودن با کودکان بزرگتری که می توانند از او محافظت کنند، بسیار بهتر می باشد.
به خاطر داشته باشید که این سگ ها در صورتی که به خوبی آموزش ببینند می تواند هم بازی خوبی برای سایر سگ ها و حتی گربه ها باشند ، اما به دلیل این که جثه ی کوچکی دارند نباید با سایر حیوانات خانگی که بسیار از خودشان بزرگتر می باشند همراه گردند.
سگ مالتیز موهای بلندی دارد و امکان دارد در جاهایی که موی کم وجود دارد پوست حیوان دچار آفتاب سوختگی گردد.
امکان دارد آموزش دادن او مشکل ساز شود به همین علت آموزش جعبه توصیه می گردد.
در صورتی که می خواهید از قیمت توله مالتیز و قیمت سگ مالتیز در تهران اطلاع حاصل کنید و یا اینکه سگی برای فروش دارید، می توانید به فروشگاه های مجاز حیوانات خانگی مراجعه نمایید.
به دلیل جثه ی کوچک و ساختار حساس مالتیز ها برای نگهداری در خانواده هایی که کودکان نو پا دارند، پیشنهاد نمی گردند.
سیستم گوارش آن ها بسیار حساس می باشد و اگر در رژیم غذایی او دقت نداشته باشید ممکن است دچار مشکل گردند. گاهی اوقات نیز دچار مشکلات دندان و لثه می گردد، به همین علت اگر در هنگام غذا خوردن متوجه ناراحتی در سگ گشتید، او را برای معاینه به نزد دامپزشک انتقال دهید.
برای خرید یک سگ مالتیز سالم، هرگز آن را از پرورش دهنده غیر قانونی یا فروشگاههای حیوانات خانگی تهیه نکنید، و توله سگی را بیابید که او را از نظر عدم وجود بیماری های ژنتیکی که امکان دارد سگ به آن مبتلا گردد آزمایش کرده باشند.

 

برای اطلاع از خدمات کلینیک دامپزشکی با شماره تلفن 44279350 تماس بگیرید.

سگ کوچولوی عاشق خانواده

View all
سگ
عمومی
گربه

44279350 - 44269545 - 021

نشانی : بلوار مرزداران (غرب) - خیابان 35 متری لاله - کوچه لاله نهم - انتهای کوچه سمت راست -بن بست ستایش

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای کلینیک دامپزشکی مرزداران محفوظ می باشد  طراحی و توسعه : وب سایت لند پلاس