logo 2

 سگ گلدادور

کلینیک دامپزشکی : نژاد گلدادور جهت نگهداری در آپارتمان مناسب نمی باشد، بدین دلیل که این نژاد برای انجام فعالیت های بدنی و ورزشی روزانه ی خود ، حداقل به یک حیاط کوچک نیاز دارد. گلدادور ها به دویدن در فضای آزاد علاقه مند می باشند و در صورتی که در یک محیط باز قرار نگیرند ، غیر قابل کنترل ، عصبی و کلافه خواهند شد.
نژاد گلدادور به برس کشیدن هفتگی نیازمند می باشند ، اما با این همه در صورت شروع دوره ی ریزش مو ی فصلی ، برس کشیدن روزانه توصیه می گردد. این نژاد نیازی به حمام کردن ندارد، اما در صورت نیاز می توانید آنها را حمام کنید. فراموش نکنید که هر موقع سگ گلدادور به شنا می رود ، باید او را کاملا با آب شیرین شست و شو دهید.
کوتاه کردن ناخن های سگ ترکیبی گلدادور یک الی دو بار در ماه ضروری می باشد. کوتاه نگه داشتن منظم ناخن پا در شرایط خوب، به شما کمک می کند وقتی سگ با شور و شوق به سمت شما می آید تا به شما خوش آمد بگوید، به دست و تن شما خراشی وارد نشود.
درناخن های پای سگ رگ هایی خونی وجود دارند و در صورتی که شما بیش از اندازه ناخن حیوان را بگیرید باعث خونریزی می گردد و احتمال این وجود دارد که سگ شما دفعه بعد که ناخن گیر را می بیند، با شما همکاری نداشته باشد. به همین علت، اگر شما تجربه ای در این زمینه ندارید، اطلاعات لازم را از یک دامپزشک بپرسید و از او مشورت بخواهید.
عادت های سگ خود را زمانی که او یک توله سگ است آموزش بدهید. به پنجه های او به خوبی رسیدگی کنید، به این دلیل که سگ ترکیبی گلدادور در برابر پا های خود سگی حساس به حساب می آید. حتما در داخل دهان و گوش او را چک کنید تا متوجه تمیز بودن آن شوید. به خاطر داشته باشید که نظافت سگ، زمینه را برای آزمایشات دامپزشکی آسان خواهد کرد.
گوش سگ باید هر هفته بررسی شود، در هر گونه علائم عفونت سریع تشخیص داده شود. زمانی که شما گوش سگ خود را چک می کنید.
تغذیه نزاد ترکیبی گلدادور : روزانه ۳.۵ الی ۴.۲۵ پیمانه غذای سگ را به دو وعده ی غذایی تقسیم نمایید و به سگ گلدادور خود بدهید. طبیعی است که تغذیه ی سگ های بالغ به اندازه، سوخت و ساز بدن، سن و سطح فعالیت آن ها بستگی دارد.

سگ گلدادور

View all
سگ
عمومی
گربه

44279350 - 44269545 - 021

نشانی : بلوار مرزداران (غرب) - خیابان 35 متری لاله - کوچه لاله نهم - انتهای کوچه سمت راست -بن بست ستایش

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای کلینیک دامپزشکی مرزداران محفوظ می باشد  طراحی و توسعه : اینفولینک