logo 2

 

نگهداری از سگ کرین جیندو داگ

کلینیک دامپزشکی : یکی از جنبه های چالشی سگ کرین جیندو داگ نیازشان برای اجتماعی شدن می باشد. جیندو ها به طور کلی یک نژاد آرام و دوست داشتنی می باشند، اما با غریبه ها بسیار محتاط رفتار می کنند. وفاداری آنها باعث می گردد هنگامی که خشمگین می گردند حالت تهاجمی داشته باشند. اجتماعی شدن با حیوانات خانگی دیگر، بچه ها و غریبه ها در سنین پایین کمک خوبی برای کاهش این نگرانی خواهد بود.
جیندو داگ ها باید در داخل خانه، نزدیک به صاحبانشان بمانند. آن ها اگر بیرون از منزل برای مدت زمانی طولانی رها گردند، عملکرد خوبی از آن ها نخواهید دید. آن ها وفادار و باهوش می باشند و با انسان ها براساس احترام و اعتماد متقابل پیوند عمیقی را تشکیل داده اند. زمانی که تنها بمانند، احتمال دارد که مرتکب خرابکاری گردند با توجه به هوش بالای جیندو، در مراحل اولیه آموزش نیاز به صبر خواهید داشت. نکته مهم آموزشی این می باشد که آن ها نیازمند می باشند که خیلی زود اجتماعی گردند. اگر به درستی در سنین پایین اجتماعی نگردند، میتواند نسبت به غریبه ها حالت سوء ظن و تجاوز خواهند داشت.
جیندوها در شش رنگ مختلف راه راه، خاکستری، سفید، قرمز، حنایی، سیاه و سیاه و قهوه ای مایل به زرد توسط UKC معرفی گشته اند. جیندو داگ ها به طور طبیعی سگ های فوق العاده تمیزی می باشند. آن ها پوشش خود را تمیز کرده و نیازی به حمام مکرر نخواهند داشت. آن ها حتی مثل گربه ها آرایشگر خود می باشند. جیندو داگ ها ریزش موی زیادی بخصوص در آب وهوای گرم خواهند داشت. اما توجه داشته باشید که این سگ ها نیاز به هیچ گونه نظافت خاصی نخواهند داشت.
این نژاد برای نگهداری در آپارتمان مناسب می باشد، اما باید در طول روز به میزان کافی از فعالیت بدنی برخوردار شود. در داخل خانه بسیار آرام می باشد و می توانید این سگ را به راحتی در خانه نگهداری نمایید. یک حیاط کوچک یا تراس آپارتمان شما، برای جنب و جوش و انجام فعالیت های بدنی و روزانه حیوان کافی می باشد.
در جیندو ها دستگاه گوارش بهینه سازی شده ای برای یک رژیم غذایی گوشتی وجود دارد. به این ترتیب، استاندارد و یا غذای سگ تجاری ارزان قیمت بهترین انتخاب برای این نژاد نخواهد بود. غذاهای سرشار از ذرت برای جیندوها بسیار بد می باشد. گزینه مناسب و قابل دسترس برای جیندو داگ ها غذا های خانگی تهیه شده با مواد طبیعی و مکمل های ویژه می باشند. انتخاب خوب دوم غذا های تجاری با کیفیت بالا و طبیعی خواهند بود. فراموش نکنید که باید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا اگر از چیزی که میخرید اطمینان ندارید، همیشه با دامپزشک خود مشورت نمایید. به این مسئله توجه داشته باشید که مقدار غذایی که سگ بالغ شما از آن استفاده می کند به سن، اندازه ، ساختار، سوخت وساز و سطع فعالیت های او بستگی خواهد داشت.

نگهداری از سگ کرین جیندو داگ

View all
سگ
عمومی
گربه

44279350 - 44269545 - 021

نشانی : بلوار مرزداران (غرب) - خیابان 35 متری لاله - کوچه لاله نهم - انتهای کوچه سمت راست -بن بست ستایش

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای کلینیک دامپزشکی مرزداران محفوظ می باشد  طراحی و توسعه : اینفولینک