logo 2

پیاده روی سگ در باران

کلینیک دامپزشکی : بزرگترین مشکلی که در این راه وجود دارد این است که اکثر سگ ها اصلا از پیاده روی در باران خوششان نمی آید و بعضی از آن ها هم به شدت از این کار متنفر می باشند . بنابر این اگر می خواهید سگتان را در روزی بارانی به بیرون ببرید بهتر است این کار را برای کمی لذت بخش کنید .
فراموش نکنید که در زمانی که هوا بسیار سرد است و امکان باریدن تگرگ نیز وجود دارد حتما محافظ گرمی ( مانند یک پتو ) برای سگ به بیرون ببرید ، به علت این که هوای بسیار سرد باعث کاهش شدید درجه حرارت بدن در سگ ها خواهد شد .
یکی از بهترین راه ها برای راضی کردن سگتان برای گردش در باران انتخاب مکان هایی مناسب است که یا دارای سقف می باشند و یا در آن ها تعداد زیادی درخت وجود دارد که اندکی جلوی باران را می گیرد .
لوازم مختلفی وجود دارند که پیاده روی در باران را برای پت شما قابل تحمل می کنند ، برای مثال میتوان به وسایل ذیل اشاره نمود :
بارانی های مخصوص پت : این کت های مخصوص پت ها در اندازه های مختلفی وجود دارند و بدن سگ شما را گرم نگه می دارند .
چتر های مخصوص پت : این چتر ها به قلاده سگ شما وصل شده و از ریختن آب باران بر روی او جلوگیری می کنند .
کفش های مخصوص پت : با اینکه بسیاری از سگ ها به کفش علاقه ای ندارند ، اما این نوع کفش ها از آسیب دیدن و خیس شدن دست و پای آن ها پیشگیری می کنند .
اگر سگتان خیس شده است می توانید او را خشک کنید و در صورتی که کمی گلی شده باشد می توانید او را با آب گرم حمام کنید . انتظار نداشته باشید که سگتان بلافاصله به پیاده روی در باران علاقمند گردد و مطمئن باشید پس از مدت کوتاهی او به این روند عادت می کند و گردش در باران می تواند از گردش های معمولی هم لذت بخش تر باشد .

پیاده روی سگ در باران

View all
سگ
عمومی
گربه

44279350 - 44269545 - 021

نشانی : بلوار مرزداران (غرب) - خیابان 35 متری لاله - کوچه لاله نهم - انتهای کوچه سمت راست -بن بست ستایش

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای کلینیک دامپزشکی مرزداران محفوظ می باشد  طراحی و توسعه : اینفولینک