logo 2

واکسینه شدن حیوانات جهت دریافت مجوز خروج از کشور

دامپزشکی مرزداران :به سفارش اغلب شرکت های تولید کننده واکسن، واکسن های پلی والان را پس از اولین تزریق باید بعد از سه الی چهار هفته مجددا تزریق کرد که البته دامپزشکان به این موضوع واقف هستند و این کار را انجام می دهند.
موضوع جالب توجه دارندگان حیوانات خانگی این است که اگر به هر دلیلی تزریق واکسن های حیوانات خانگی را فراموش کنند و از زمان تزریق سالیانه آن ها نیز مدتی گذشته باشد فقط باید در اسرع وقت به دامپزشک مراجعه نموده و نسبت به تزریق آنها اقدام کنند.
متأسفانه مشاهده شده برخی از دامپزشکان از این موضوع سوء استفاده کرده و برای صاحبان حیوانات توجیه می کنند که این شرایط بسیار مشکل زا است و برای جبران آن باید هزینه های هنگفتی به بهانه ی تزریق واکسن ها و دارو های خاصی پرداخت کنند.
شناسنامه بهداشتی بین المللی با درج واکسینه شدن حیوانات
واکسینه شدن حیوانات جهت دریافت مجوز خروج از کشور
دریافت شناسنامه بهداشتی بین المللی برای خروج حیوانات خانگی
در صورتی که حیوان خانگی خود را می خواهید همراه با خود به سفر خارجی ببرید باید اقداماتی انجام دهید و مدارکی تهیه نمایید. شرایط دریافت شناسنامه بهداشتی بین المللی برای خروج حیوانات خانگی به شرح زیر می باشد:
اصل گواهی سلامت حیوان که توسط مراکز درمانی دامپزشکی دولتی یا خصوصی صادر شده باشد.
اصل و کپی شناسنامه بهداشتی حیوان که برای صدور آن باید حداقل ده روز از تزریق آخرین واکسن هاری آن گذشته باشد.
اصل و کپی پاسپورت صاحب حیوان خانگی
اصل و کپی مدرک مربوط به عملیات نصب میکروچیپ
اصل فیش واریزی بابت هر قلاده سگ و گربه و برای هر پرنده ( در استان تهران به حساب جاری سیبا بانک ملی شعبه ۲۰۰۱ ایران خودرو به نام اداره کل دامپزشکی استان تهران).
لازم به یاد آوری می باشد که که اعتبار این گواهی ده روز پس از تاریخ صدور آن خواهد بود. پس از تهیه این مدارک می توانید به اداره کل دامپزشکی استان خود مراجعه نموده و درخواست صدور مجوز خروج را کنید.

واکسینه شدن حیوانات جهت دریافت مجوز خروج از کشور

View all
سگ
عمومی
گربه

44279350 - 44269545 - 021

نشانی : بلوار مرزداران (غرب) - خیابان 35 متری لاله - کوچه لاله نهم - انتهای کوچه سمت راست -بن بست ستایش

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای کلینیک دامپزشکی مرزداران محفوظ می باشد  طراحی و توسعه : اینفولینک